DLS nadmienia, że przestępstwa rozwodowe i rozłąkwe

Podajemy kilka przykładów kiedy ludzie korzystają  z DLS usług aby wyeliminować niespodzienki:
31–Kiedy  jest niesprawiedliwie oskarżany i w domu i w pracy i przez sąsiadów i w szkole, itd.i chce zatrzymać lub wyeliminowć te pogłoski.
2-Kiedy jest niewinnie skazany lub szkalowyny przez ludzi przy władzy, którzy nie myśląc wydają niesprawiedliwe i jednostrone decyzje wyroków sądowych.
3–Kiedy jest : zdradzony, oszukany, zgwałcony, pobity, napadnięty, szkalowany, wymuszany na pieniądze, osuzkiwany przez wspólnika, itd.i chce dowiedzieć się prawdy.

Zapamiętaj:

W Polsce tak jak i w innych Państwach UNI nie ma przymusu adwokackiego, co oznacza że jedna osoba może występować przed Sądami jako pozew, pozwany, skarżący, oskarżany, i nie jest zmuszony aby zatrudniać obrońcę.                    

W Polsce tak  jaki i w innych Państwach UNI adwokacji nie mają monopolu na swój kupiony za pieniądze tytuł adwokata, co oznacza, że każdy kto ZNA PRAWO może występować jako obrońca, pomocnik obrońcy, dla drugich osób. Tylko w Szwecji i niektórych Państwach UNI obrońca z urzędu musi mieć tytuł adwokata. DLS wykonuje też n/w  prace i w Polsc i w Szwecji.

1-   Napisanie Intercyzy, umowy małżeńskiej przed ślubem ( tzn, jako pierwsi w UNI wprawadzamy umowy prawne małżeńskie lub konkubinatu, spisana przed śluben lub podczas współżycia, że ten co zdradzi lub  ten co składa pozew o rozwód lub rozłąkę zobowiązuje się zapłacić dla drugie strony odszkodowanie w wysokości 500.000,- złozych. Ten kto nie chce podpisać podanej umowy udowadnia, że jego zamiary związkowe są fałszywe.) . Spisujemy  też rozdzielność majątkową i sprawy spadków  oraz spisujemy aktu darowizny, testamentu, itd, ltóry się później rejestruje.

2-   Piszemy pozwy o rozwody, odszkodowania, o zerwanie umów handlowych i prywatnych oraz sprwy niewypłacenia należności lub niedokonania zapałty, itd.

3-   Napisanie pozwu o opiekę na dziećmi, rodzicami, itd. też są umową żzciową aby nikt nie starcił na porozumieniu.

4-   Napisanie wspólnego testamentu między współżyjącymi i w związku małżeńskim i konkubinacie itd, jest ochroną własnego majątku.

5-   Piszemy umowy o współpracy handlowej lub waruków współżycia, kiedy są dzieci z wcześniejszego małżeństwa.

DLS nadmienia, że przestępstwa rozwodowe i rozłąkwe, są często popełniane przez  ludzi  obojętnie na jakim są stanowisku politycznym lub zawodowym. Nasi detektywi często robią dochodzenia na tą okoliczność aby strona która jest poszkodowana mogła żądać odszkodowanie od tego co popełnił przestępstwo. Wszyscy wiedzą że rozwody i rozłąki doprowadzają do zemsty,  która czasami rozprzestrzenia się na całą rodzinę,  do miejsca pracy, do znajomych , itd. Prawo, które ma chronić obywateli danego kraju, jest na całym świecie podobne, tylko nie wszyscy prawnicy lub advokaci potrafią dopasować i ułożyć krzyżówkę okoliczności dla obrony lub żądań klienta. Informujemy wszystkich aby nie patrzyli na dyplom lub tytuł zawodowy, ponieważ papier lub dyplom zawodowy nie odzwierciedla-umjejętności  wykonywania  zawodu. To jest spowodowane biologicznymi możliwościami i umiejętnościami z którymi każdy rodzi się. Człowiek rodzi się jako gotowy produkt z określonymi umiejętnościami i możliwościami oraz osobowością,  która decyduje o przydatności do wybranego zawodu.  Przyjmujemy wszystkie sprawy . DLS zatrudnieni nie jedzą dwoma widelcami naraz, tzn nie sprzedajemy klienta za dodatkowe dochody, ponieważ honor zawodowy jest ważniejszy niż pieniądze.  To jest krótki opis działalności prawnej w DLS.

PRAWDA Boli - Szczerość RANI - KŁAMSTWA stwarzają dwulicowość.
 

Artykuł napisała Viktoria L. Informacje zaczerpano od H.S.
4

juridiktjanster-pl-01DLS usługi Prawnicze,  są jedne z najbardzie zaawansowanych usług prawnych, gdzie przewaga nasza jest w znajomości języków oraz prawa i Polskiego i Międzynarodowego oraz potrzebnych w sprawach dochodzeń  detektywistycznych. Nasi prawnicy dokładnie wczytują się w każdą sprawę oraz przy potrzebach dowodowych  robią dokładną analizę sprawy angażując DLS detektywów....Czytaj Więcej
juridiktjanster-pl-02Podajemy kilka przykładów kiedy ludzie korzystają  z DLS usług aby wyeliminować niespodzienki:1–Kiedy  jest niesprawiedliwie oskarżany i w domu i w pracy i przez sąsiadów i w szkole, itd.i chce zatrzymać lub wyeliminowć te pogłoski.2-Kiedy jest niewinnie skazany lub szkalowyny przez ludzi przy władzy, którzy nie myśląc wydają niesprawiedliwe i jednostrone decyzje wyroków sądowych.3–Kiedy jest :...Czytaj Więcej