Często zadawane pytania do DLS


green-question-markFirma DLS–detektiver, livvakter, juridik –
pracuje  nie tylko w Szwecji i Polsce,  lecz w całej UNI. DLS działalności oferujemy dla wszystkich ludzi z możliwościmi  odpowiedzi na pytania, ltóre powstają przed podjęciem decyzji przekazania spraw do DLS Kiedy problemy i konflikty lub podejrzenia powstałe ze zmian zachowania się współpartnera lub ludzi otoczenia i w pracy, i życiu codziennym,  itd. Zadawane pytania są często powodem podjęcia decyzji do zastopowania  tych nieprzyjemności, ltóre utrudniaią współżycie lub życie. Każda sprawa jest różna i każde konflikty mają inne źrodła zapalne. Ten kto żyje na nadzieji i objetnicach jest zawsze oszukany. DLS ma duże doświadczenia o wymyślanych metodach jakie ludzie używają aby ukryć prawdę lub oszukać na majątku. Brak decyzji i brak odwagi aby spojrzeć prawdzie w oczy, powoduje że ludzie  ukrywają swoje problemy i przesuwają je do przodu kłamiąc sobie samemu. Zatrudniony przenosi wszystkie swoje problemy do miejsca pracy i nagle zatrudniony, który ma swoje problemy, nie jest wydajny lub produktywny. Wątpliwość  i bezsilność jest powodem różnych nałogów, samobójstw, morderstw itd, i nagle człowiek staje się ofiarą życia i jest oszukiwany przez syndikaty przestępcze. Brak zadowolenia z życia i brak własnej życiowej satysfakcji oraz  brak odwagi do mówienia prawdy w oczy jest powodem, że ludzie tracą chęci do dalszego współżycia, współpracy i pozostałych życiowych oczekiwań. Ucieczka od problemów i konfliktów poprzez popełnianie samobójstwa jest bardzo prymitywnym sposobem ucieczki indywida od problemów. Według DLS nowoczesnego poglądu na świat zamiast popełniać samobójstwa, to jest nalepiej sprzedać swoje żywe ciało dla tych co chcą kupić i inwestować w nabytą osobę. Pamiętaj – na pogrzeby przychodzą trzy grupy ludzi. Grupa pierwsza, jest największą i przychodzi wszy<scy Ci co chcą sprawdzić czy naprawdę ten zmarły nie żyje. Grupa druga to wszyscy Ci co chcą coś zabrać z twojego pozostawionego majątku. Gruppa trzecia,  jest najmniesza i to są ci którzy utrzymywali kontakty z tobą podczas całego życie.

Niżej podajemy pytania co są stawiane do DLS. 2010-02-04-Questions

1-Może DLS przeprowadzić ui sprawdzić oraz zrobić dochodzenie czy on/ona ma ukrytych partnerów  życia lub dzieci?                                                                 

2- Może DLS sprawdzić czy nasze dzieci lub  mój współpartner nie jest wciągnięty do narkotyków, prostytucji lub innych przestępstw oraz w jakim środowisku oni przebywją?

3-Może DLS przeprowadzić rozmowy z mojm partnerem o podjęciu decyzji o rozwodzie, separacji, aby uniknąć pobicia lub fałszywych osakarżeń, zemsty, pomówień, itd.?

4-Może DLS przygotowć mnie do rozwodu aby uniknąć długich procesów sądowych i fałszywych pomówień aby dzieci nie przeżywały tragedi?

5 – Mogę ja żądać od swojego partnera odszkodowanie za stracony czas współżycia, eksploatację i deformację mojego ciała, poniesionych strat finansowych za pracę w domu, itd.?

6-Może DLS sprawdzić czy mój wspólnik nie oszukuje mnie na pieniądzach lub dodatkowych umowach?

7–Może DLS sprawdzić kupca czy ja dostanę zapłacone za towarsprzedany w Polsce lub  poza granicami Polski?

8-Może DLS dokonać rewizji wyroku ponieważ zostałem skazany a jestem niewinny?

9-Może DLS odnaleźć moje dzieci które wyjechały poza granicę Polski i niem znaku ich życia?

10-Może DLS sprawdzić czy moja, żona lub córka nie jest wciągnięta do prostytucji lub filmów porno w drugich Państwach?

11-Może DLS sprawdzić czy mój partner jest wierny i nie prowadzi podwójnego życia?

12-Może DLS wynająć Lego-ochraniarza ponieważ chcę pobrać większą sumę pieniędzy z Banku?

13- Może DLS pomóc mnie aby nie być bitym przez męża?

14-Może DLS sprawdzić czy zatrudniony naprawdę jest chory czy tylko udaje i pracuje w innej firmie?

15- Może DLS przydzielić mnie osobistego detektywa, kego-ochroniarza lub prawnika , który tylko zajmuje się moimy sparawami?

To są najczęściej zadawane pytania do DLS , gdzie ludzie przed podjęciem decyzi w celu usunięcia, ze swojego życia problemów, konfliktów, niepowodzeń, podejrzeń , fałszywych pomówień, itd  decydują się do przekazania swojej sprawy do DLS. Pytania te, są też dowodem tego jak ludzie boją się odryć swoje niepowodzenia życiowe  przed podjęciem decyzji zlecenia pracy do DLS. Nasza dewiza jest aby przy zlecaniu prac każdy mówił prawdę to nasi detektywi lub  lego-ochroniarze lub prawnicy wiedzą jak wyeliminować i wygrać każdą sprawę.
 

Napisała Karina T.