WOLNE MIEJSCA PRACY W DLS

Logo Emblem jpegFirma DLS- detektiver, livvakter, juridik , w przetłumaczeniu na Polski ( DLS–detektywi, lego-ochroniarze, prawnicy,)  szuka ludzi do pracy i kobiety i mężczyźni w wieku od 18 do 80 lat na n/w stanowiska.  Szukamy ludzi, którzy mają pozytywne  nastawienie życiowe do pracy, która dyktuje zarobki.  Szukający pracy musi być wolny od nałogów, mieć logiczne nastawienie się do życia i wiedzieć że miljony zarabia się tylko poprzez oszustwa lub spadek lub wygraną w totolotka.  Każdy szukający pracy musi mieć zdysciplinowaną osobowość oraz posiadać zdrowy cel życiowy aby zapewnić sobie i rodzinie ekonomicznie dochody i nie być uzależnionym od otoczenia. Podstawą przyszłości życiowej jest dobra  praca oraz ciekawa praca, która daje dochody według wydajności pracy. Każdy człowiek musi umieć dać z siebie wysiłek aby później otrzymać dobre zarobki. Obecny rozwój świata i światwej ekonomi, spowodowało, że firmy są prywatne i na własnych rozrachunkach. Nie ma firmy na świecie która zwalnia dobrych zatrudnionych. Każdy zatrudniony musi spełniń warunki i mieć świadomość, że jeżeli firma nie ma dochodów to nie ma pieniędzy do wynagrodzenia. Czasy kiedy Państwo było właścicielem firm, są zakończone i kiedy firmy są na własnych rozrachunkach , to praca zatrudnionych stawia wymagania na dochodach. Pracę należy szanować ponieważ praca daje i dochody i wartość oraz morał dla każdego człowieka. Ci ludzie co ciągle narzekają i tylko chcą żyć na drugich, są zdeformowani i nie mają ani wstydu , ani ambicji, ani honoru, ani przyszłości, ani własnego zdysciplinowania , czyli to jest grupa ludzi leniwych, którzy nawet nie potrafią  współżyć, współpracoawć, itd. DLS ma pracę tylko dla tych co są uczciwi i co chcą pracować

Obecnie potrzebujemy do pracy :

1 - Managerów do sprzedaży dla osób prywatnych i firm . DLS oferuje usługi w każdym województwie w Polsce  
 A - Detektywistyczno-prawne
 B - Wynajem Lego-ochraniarzy
 C - Usługi prawnicze  
2 - Managerów do sprzedaży DLS nowoczesnych n/w szkoleń dla firm, instytucji, szkół, itd. w każdym województwie w Polsce:
A -
Odpowiedzialność kobiet za nową Generację ludzi. 
B -Jak mówić - Jak przyjąć  - Jak  przyznać się do prawdy. 
C -Jak sprawdzić wybranego Partnera przeszłość. 
D -Miłość czy tylko zaburzenia Hormonalne och oszustwa.
E -Konflikty rodzinne i przyczyny niewierności.

F- Konflikty w miejscach pracy, brak odpowiedzialności za pracą i dochody firmowe.
3 - Managerów do sprzedaży miejsc reklamowych  w Polsce.
4 - Asystenów detektywa w każdym województwie w Polsce:
5 - Sekretarek biurowych do koordynacji  DLS działalności w każdym województwie w Polsce.
6 - Managerów przygotowywania  ludzi do: rozwodów, separacji, wyjścia z nałogów, itd, czyli przygotowania do nowego życia, itd..

Każdy szukający pracy musi być: zdrowy, mieć wysoką aspirację i morał pracy, samodiscyplinę, być pozytywnym, ambitnym i uczciwym, bez nałogów, być odpowiedzialnym, umieć trzymać tajemnice, umieć nawiązywać kontakty z osobami nieznanymi, umieć organizować podjętą pracę, umieć motywować klientów do podjęcia decyzji aby zmienli swój pogląd i myślenie według rozwoju świata, musi być silny psychicznie, itd. Duża ilość ludzi wyjechała z Polski, mając wysokie wykształcenie i te osoby albo sprzątają i kobiety dodatkowo trudnią się prostytucją albo otwierają firmy, nie płacą podatków, nie płacą wynagrodzenia dla pracowników itd, i krótki okres czasu dobrze żyją na oszustwach a później rozpoczynają różne nałogi. 

615 women men work shutterstock nmedia Każdy przy podjęciu pracy w DLS otrzymuje zatrudnienie na okres próbny  6-miesięcy gdzie wynagrodzenie  jest budowane na i stałe wynagrodzenie  i umówioną prowizję  procentową, od zarobionych pieniędzy do firmy. Po 6-miesiącach i oakazanju swoich wyników pracy zostanie  nowa umowa o pracę , gdzie  zatrudnienie przechodzi na czas nieograniczony z możliwością do awansowania na inne stanowiska pracy i w Polsce i poza granicami.

Szukający pracy musi napisać podanie z opisem swojej osobowości oraz dołączyć CV ze zdjęciem paszportowym i wysłyć na adres mailowy.

DLS po otrzymaniu w/w dokumentów wezwiemy  każdego na rozmowę kwalifikacyjną. 

Informacja ogólna: 
Funkcjonowanie każdego człowieka jest uzależnione od otrzymanych po rodzicach Genów. Poglądy na pracę są uzależnione od poglądów religinych oraz politycznych.. Każdy człowiek musi znać siebie i wiedzieć co chce osiągnąć w życiu. 
 

ZAPRASZAMY  DO DLS.